Anton - Stoły Kontroli Jakości
Stanowisko Produkcyjne
JUŻ OD 278 zł netto/m-c*

Spersonalizowane stanowiska kontroli jakości
stoły montażowe i produkcyjne

Powyższa oferta przedstawia symulację miesięcznego kosztu leasingowania stanowiska ANTON o wartości 10 100 zł netto, przy okresie spłat: 36 miesięcy*.


Wychodząc naprzeciw sporemu zainteresowaniu naszych klientów formą leasingu, doradzamy i pomagamy w przyznaniu oraz sfinalizowaniu transakcji związanej z wyposażeniem działów w stanowiska ANTON za pomocą tej formy zakupu. To często optymalne rozwiązanie zakupu, które jest znikomym obciążeniem dla budżetu.

Aby poznać dokładną oraz najbardziej korzystną kalkulację leasingu, prosimy zadzwoń do nas lub poinformuj nas o zainteresowaniu tą formą rozliczeniową.


1) Twoje dane kontaktowe

2) Interesujące Cię formy płatności lub finansowania

3) Ilość stanowisk, podstawowe wymiary oraz materiał powierzchni roboczej stanowiska (blat główny)


4) Wybierz interesujące Cię elementy wyposażenia stanowiska


* Złożenie zapytania nie oznacza jednoczesnego zawarcia umowy ani żadnych konsekwecji finasowych bądź prawnych. Nie wyraża zgody na ofertę kupna towaru zawartego w powyższym ZAPYTANIU. Klient, wysyłając powyższe zapytanie ofertowe, w odpowiedzi wyraża jedynie zgodę na kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu ustalenia szczegółow zapytania, równocześnie składając jedynie prośbę o wycenę oraz ewentualne przygotowanie projektów, wizualizację gotowego produktu lub innych spraw ustalonych indywidualnie.

* Przedstawiona w nagłówku oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Jest to poglądowa symulacja rozliczenia w miesięcznych ratach leasingu.

Copyright 2016 ANTON, ELAN SERWIS | Created by YartDesign